Методична рада


Звіт про підсумки методичної роботи  за 2016/2017 навчальний рік

СТРУКТУРА МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2»

на 2017/2018 навчальний рік

 

1. Методична рада:

голова – Ємельяненко Т.М., секретар – Пилипенко Л.Г.

2. Педагогічна рада:

голова – Ємельяненко Т.М., секретар – Саранча Т.І.

3. Предметні методичні об’єднання:

- учителів початкових класів, вихователів ГПД та дошкільного виховання (керівник – Смаковська В.В., секретар – Петренко А.О.);

- учителів філологічного циклу (керівник – Ольховська Т.М., секретар – Яковлєва О.С.);

- учителів іноземної філології (керівник – Богмацер О.В., секретар – Коваленко А.С.);

- учителів суспільствознавчого циклу (керівник – Пилипенко Л.Г., секретар – Калітіна Л.М.);

- учителів фізико-математичного циклу та інформатики (керівник – Соломаха І.В., секретар – Лещенко О.П.);

- учителів природничого циклу (керівник – Тризна О.В., секретар – Бець Л.Г.);

- учителів художньо-естетичного циклу та психології (керівник – Кіпріч М.М., секретар – Турчин А.О.);

- учителів оздоровчих дисциплін та предмета «Захист Вітчизни» (керівник – Зоріна О.І., секретар – Попков В.В.);

- класних керівників (керівник – Кійко Н.Г., секретар – Остахова Н.С.).

4. Школа молодого вчителя (керівник Рідкокаша С.М.).

5. Творча група вчителів для участі в пілотному проекті по впровадженню нового Державного стандарту початкової освіти (Вʼюнник О.В., Глазкова Т.М., Статівка Ю.О.).

6. Школа співдружності вихователів ДНЗ та вчителів початкової школи (керівник – Вʼюнник О.В.).

7. Педагогічна майстерня «Натхнення» (керівник – Смаковська В.В.).

8. Творча група для участі у розвивальному навчанні (Трепілець Л.П., Вініченко Т.М.).

9. Творча група для участі у впровадженні освітнього проекту «Інтелект України» (Вʼюнник О.В., Смаковська В.В., Венедіктова І.В.).

 

МЕТОДИЧНА РАДА

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2»

на 2017/2018 навчальний рік

 

Голова методичної ради

- Ємельяненко Т.М.

Заступник голови

- Рідкокаша С.М.

Секретар

- Пилипенко Л.Г.

Члени ради:

- Кійко Н.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник методичного об’єднання класних керівників;

 

- Тризна М.П., заступник директора з навчально-виховної роботи;

- Вʼюнник О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи;

- Васюта Л.В., завідувач Вікторівської філії;

- Остахова О.В., завідувач Хрущово-Микитівської філії;

- Дяченко М.О., завідувач Семеноярської філії;

 

- Смаковська В.В., керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів, вихователів ГПД та дошкільного виховання;

 

- Ольховська Т.М., керівник методичного об’єднання вчителів філологічного циклу;

 

- Богмацер О.В., керівник методичного об’єднання вчителів іноземної філології;

 

- Пилипенко Л.Г., керівник методичного об’єднання вчителів суспільствознавчого циклу;

 

- Соломаха І.В., керівник методичного об’єднання вчителів фізико-математичного циклу та інформатики;

 

- Тризна О.В., керівник методичного об’єднання вчителів природничого циклу;

 

- Кіпріч М.М., керівник методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу та психології;

 

- Зоріна О.І., керівник методичного об’єднання вчителів оздоровчих дисциплін та предмета «Захист Вітчизни»;

 

- Ярошенко Л.О., практичний психолог.