Олімпіади, конкурси, МАН


Наказ МОНУ № 1112 від 02.08.2017 Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

Наказ ДНіО ХОДА №260 від 08.09.2017 “Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2017-2018 н.р.”

Наказ Відділу освіти Богодухівської РДА №267 від 22.09.2017 Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Богодухівському районі у 2017/2018 навчальному році

 

Нормативна база


Структура МАН


Вимоги до наукових робіт

Підсумковий протокол засідання журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2016/2017 навчальному році Богодухівського району Харківської област

 

Графік проведення
ІІ
(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

 

№ з/п

Навчальний предмет

Дата

Класи

Місце проведення

ПІБ методиста

1.

Трудове навчання

04.11.2017

8-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Григорович П.О.

2.

Російська мова та література

05.11.2017

9-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Беспалько О.О.

3.

Історія

11.11.2017

8-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Беспалько О.О.

4.

Математика

12.11.2017

6-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Грінченко Т.В.

5.

Фізика

18.11.2017

8-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Грінченко Т.В.

6.

Екологія

19.11.2017

10-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Вяткіна Ю.А.

 

7.

Іноземні мови: англійська, німецька

25.11.2017

8-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

 

Беспалько О.О.

8.

Географія

26.11.2017

8-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Вяткіна Ю.А.

9.

Хімія

02.12.2017

7-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Вяткіна Ю.А.

10.

Українська мова та література

03.12.2017

7-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Беспалько О.О.

11.

Економіка

09.12.2017

9-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Вяткіна Ю.А.

12.

Інформатика

10.12.2017

8-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Грінченко Т.В.

13.

Біологія

16.12.2017

8-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Вяткіна Ю.А.

14.

Астрономія

17.12.2017

10-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Грінченко Т.В.

15.

Правознавство

23.12.2017

9-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Беспалько О.О.

16.

Інформаційні технології

24.12.2017

8-11

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»

Грінченко Т.В.