Новини


Підсумки проведення Дня науки
Доданий 20.10.2017

20 жовтня 2017 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" була проведена урочиста лінійка, на якій були підбиті підсумки проведення Дня науки. Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів отримали грамоти. Щиро вітаємо!

...

День знавців української мови
Доданий 20.10.2017

20 жовтня 2017 року у СЕМЕНОЯРСЬКІЙ ФІЛІЇ КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2" завершив свою роботу  тиждень початкової школи Днем знавців української мови. Цей день був насичений українськими піснями, танцями, гуморесками, віршами та загадками. На закриття тижня завітала Королева Знань, подякувала всім учням та вчителям за активну участь та нагородила дітей цінними та заохочувальними подарунками.

...

Практичний семінар на тему «Як навчити дітей граматиці та підготувати до ЗНО»
Доданий 19.10.2017

18 жовтня 2017 року учитель англійської мови Богмацер О.В. відвідала практичний семінар на тему «Як навчити дітей граматиці та підготувати до ЗНО», який відбувся у Харківській академії неперервної освіти за підтримки видавництва «Cambridge University Press”.

...

Тиждень  початкової  школи
Доданий 19.10.2017

 19 жовтня 2017 року в рамках тижня  початкової  школи СЕМЕНОЯРСЬКОЇ ФІЛІЇ КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І – ІІІ СТУПЕНІВ № 2»  учитель початкових класів Нескоромна Т.М. провела День довкілля. Була  організована виставка малюнків «Чого не можна робити в лісі» та проведена екологічна вікторина «Галявина чудес», в яких взяли участь учні 1-4-х класів. Діти вчились розуміти прекрасне через сприймання навколишньої природи та гуманному ставленню до неї.

 

...

Зустріч з працівниками Богодухівського місцевого центру з надання БВПД.
Доданий 19.10.2017

19 жовтня 2017 року була проведена зустріч учнів 10-А класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" з працівниками Богодухівського місцевого центру з надання БВПД.

...

Спортивні змагання "Веселі старти"
Доданий 18.10.2017

18 жовтня 2017 року в СЕМЕНОЯРСЬКІЙ ФІЛІЇ КЗ"БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2" було проведено спортивні змагання "Веселі старти" та виховний захід "Якщо хочеш бути здоровим".

 

...

Екскурсія учнів 6-А та 7-А класів до Харкова
Доданий 18.10.2017

16 жовтня 2017 року  учні 6-А  та 7-А класів разом із класними керівниками Тризною О.В., Ольховською Т.М. здійснили екскурсію до Харкова. Діти відвідали Висоту маршала Конєва, побували у розважальному центрі "Французький бульвар", насолодилися парадом хризантем у парку Фельдмана.

...

День науки у початкових класах
Доданий 18.10.2017

18 жовтня 2017 року День науки у початкових класах розпочали учні 3-А і 3-Б класу (учителі Сластін І.А., Троценко Н.А.) цікавим виступом.

Учні 3-4-х класів мали змогу випробувати свої знання в галузі математики, української мови, природознавства. Вони взяли участь у олімпіадах з цих предметів. Для решти учнів учителі підготували пізнавальні «цікавинки», конкурси, перегляди відеофільмів. Жоден учень не залишився байдужим до відкриття цікавого, незвіданого в науці.

...

Предметний тиждень початкових класів у СЕМЕНОЯРСЬКІЙ ФІЛІЇ
Доданий 18.10.2017

17 жовтня 2017 року У СЕМЕНОЯРСЬКІЙ ФІЛІЇ КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І – ІІІ СТУПЕНІВ № 2» відбулося урочисте відкриття  Предметного тижня початкових класів, на яке до дітей завітала Королева Знань зі своїми доньками: Математикою, Природознавством, Українською мовою та Фізичною культурою і Основами здоров'я.  Учні  познайомилися з планом проведення тижня. Розпочали тиждень з Дня знавців математики. Увазі дітей було запропоновано математичні ребуси та кросворди, логічні задачі, а для найменших учасників віршовані задачі.

...

День науки для учнів філій опорного закладу
Доданий 18.10.2017

18 жовтня 2017 року разом з учнями опорного закладу у Дні науки взяли участь учні Вікторівської, Хрущово-Микитівської, Семеноярської філій КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2". Діти пройшли стежинами захоплюючого квесту. Вони побували на зупинках: "Світ під мікроскопом", "Географія під гітару", "Цифрова лабораторія Ейнштейна", "Майстерня мовознавства", "Цікава інформатика", "Сучасна гравюра", "Цікаво. Корисно. А чи безпечно?" Очі дітей світилися захопленням, емоції переповнювали. Кожен із нас радіє, що мали змогу ближче познайомитись, відчути єдність однієї шкільної родини.

...

День науки
Доданий 18.10.2017

18 жовтня 2017 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" пройшов традиційний День науки, який зібрав усіх учнів закладу разом для того, щоб продемонструвати свої знання, вміння, навички, випробовувати себе в одній чи декількох науках. Цей день розпочався із урочистої лінійки, яку відкрила директор школи Ємельяненко Т.М., побажавши усім творчого натхнення, приємних вражень, нових  зустрічей із світом науки. А далі дзвінок покликав усіх на перший урок - годину спілкування, присвячену науковим відкриттям, відомим вченим. Найцікавіше було попереду: І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, цікаві вікторини, конкурси, змагання, експерименти, досліди, бібліотечні уроки, спортивні аукціони, музичні подорожі, ігри.

...

Акція "Учні - КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів №2" - воїнам АТО"
Доданий 13.10.2017

13 жовтня 2017 року до Дня захисника України була проведена акція "Учні - КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів №2" - воїнам АТО". Учні опорного закладу, Вікторівської, Семеноярської та Хрущово-Микитівської філій зібрали для воїнів теплі речі, смаколики та вітальні листівки, які були передані богодухівським волонтерам.

...


1-12 13-24 25-36 ... 301-312 313-321